ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

“Doğa harikası bu yere neden yatırım yapılmıyor?”

Osmancıklı vatandaşlar Karalar Güney Köyü’nde bulunan Gölbel Gölü çevresine neden yatırım yapılmadığını merak ediyor.

…: Çekin, Gönderin, Yayınlayalım :… Etrafınızda şahit olduğunuz ilginç olayları, haber niteliği taşıyan ayrıntıları, fotoğrafları ve videoları bizlerle paylaşın, biz de osmancik.com.tr de değerlendirelim.

 

Okuyucularımızın rahatsız olduğu ya da haber değeri olan konuları bizimle paylaştığı WhatsApp Haber Hattımıza birbirinden ilginç konular gönderiliyor. Çoğu tarafımızca değerlendirildi, haberleştirildi, yayınlandı. Bazıları ise değerlendirme aşamasında haber olmayı beklerken hattımıza tek kelimeyle cennet gibi doğa harikası bir görsel düştü. Okuyucumuz tarafından gönderilen görsellere ait bu yer bilenlere ve buraya gidenlere orman ile gölün birleşmesiyle doyumsuz bir seyir sunan ve sadece sınırlı sayıdaki ilçe halkının bildiği eşsiz güzellikte olan, Karalar Güney Köyü’ne 2 kilometre mesafesi bulunan Gölbel Gölü’ne aitti.

ACİL SATILIK ÇELTİK TARLASI

Gölbel Gölü ve çevresinin dağ ve yayla turizmi için vazgeçilmez bir mekan olduğunu belirten okuyucumuz “Geçen hafta Abant Yedigöller gittim. Bu hafta Karalar Güney Köyü’ndeki Gölbel Gölü’ne gittim. Gölümüz ve çevresi Yedigöller’den daha güzel. Doğa harikası bu yere neden yatırım yapılmıyor? ”diye sordu.

Elçiye zeval olmaz adı bizde mahfuz okuyucumuzun sorusunu gündemimize alıyor, daha önceki yıllarda da haber yaptığımız Karalargüney köyündeki Gölbel Yaylası ve Gölbel Gölünün, keşfedilmemiş güzelliğiyle turizmcileri beklediğini yineliyoruz.

ACİL SATILIK TARLA

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın