ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Düğün Davetiyeleri Görücüye Çıktı

Osmancık’ta havaların ısınmasıyla düğün sezonu hazırlıklarını hızlandıran çiftler, davetiye sektörünü hareketlendirdiler.

Osmancık’ta havaların ısınmasıyla düğün sezonu hazırlıklarını hızlandıran çiftler, davetiye sektörünü hareketlendirdiler. Harekete geçen düğün sahipleri Ramazan sonrasına kalmak istemeyip davetiye hazırlıklarını şimdiden tamamlamaya başladı.

Osmancık’ta uzun yıllar baskı ve matbaacılık sektöründe hizmet veren Osmancık Ofset, Osmancık Davetiye adıyla açtığı facebook adresinden de düğün, nişan, nikah, kına, sünnet davetiyesi modellerini düğün sahiplerinin beğenisine sundu. Düğün sahipleri sosyal medyadan da beğendikleri davetiyeyi sipariş edebilecekler.

Osmancık Ofset çiftlere, çok farklı malzemeler kullanılarak binlerce çeşit davetiye seçeneğini Ulucamii Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi Numara 15/C adresindeki Maliye Anlaşmalı matbaalarında, hem de Osmancık Davetiye adıyla açtıkları facebook adresinde sunuyor. Sayı arttıkça fiyatı düşen davetiyelerin 100 tanesi 38 liradan başlıyor.

Osmancık Ofset ’de beğenilen ürünün tasarımının görseli mail, whatsapp yoluyla düğün sahiplerinin onaylarına sunulduktan sonra en kısa sürede baskısı yapılarak teslim ediliyor.

Anne Baba adları, soy isimler, kına, düğün, alay ya da yöreye göre değişebilen tüm bilgileri yazdırıp yazdırmamak tamamen düğün sahiplerinin kararı.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın