ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Duygu ve Anlam Dolu Afişler Bilboardlarda Yerini Aldı

Osmancık’ın çeşitli bölgelerindeki bilboardlarda Osmancıklı Şehitlerin fotoğraflarının yer aldığı afişler asıldı.

Osmancık Ülkü Ocakları, Osmancıklı şehitleri unutmamak ve unutturmamak için broşür hazırladı.  25 şehidimizin fotoğraflarının ay yıldız içerisinde, adları, şehit oldukları yer ve tarihlerinin yer aldığı broşürler afiş olarak basılarak ilçenin çeşitli bölgelerindeki bilboardlarda yer aldı.  Duygu ve anlam dolu afişler ilçe halkı tarafından takdir toplarken Ülkü Ocakları bu kapsamda ilçe kaymakamı Hakan Alkan, Belediye Başkanı Ahmet Gelgör ve İlçe Emniyet Müdürü Bahadır Vurgun’u ziyaret ederek hazırlattıkları broşürlerden verdi.

Ocak Başkanı Osman Nazif Kolukısa konuyla ilgili bilgide vererek “ Osmancık Ülkü Ocakları Olarak ‘Unutma Unutturma Bir Fatiha Da Sen Oku’ sloganı ile Osmancık Şehitlerimizi Osmancıklı hemşerilerimize duyurmak için ilçemizde bulunan billboardlara afişlerimizi astık.

Tarihi şan ve şerefle dolu Türk milleti unutmamalıdır ki şu cennet vatanda huzur içerisinde yaşıyorsak birileri bedel ödediği içindir. Tüm şehitlerimizin ruhu şad olsun. “ifadelerini kullandı.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın