ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Düzeltme ve özür

Dikkatli okuyucularımızın hatırlatması üzerine “Cebeci, Belediye Tarihinde Bir İlk” başlıklı haberimizi yeniden düzenleme gerekliliği doğdu.

17 Temmuz 2019 tarihinde haber sitemiz www.osmancik.com.tr” adresinden  “Cebeci, Belediye Tarihinde Bir İlk” başlığıyla yayınladığımız içeriğinde “Osmancık Belediyesi tarihinden bir ilk gerçekleşti. Belediye Meclis üyesinden ilk defa başkan yardımcısı seçildi.

Belediye Başkanı Ahmet Gelgör tarafından Başkan Yardımcılığına görevine getirilen Hüseyin Cebeci’nin Meclis Üyeliğinden göreve gelen ilk kişi olduğu öğrenildi.” İbarelerinin yer aldığı haberimizi dikkatli okuyucularımızın hatırlatması üzerine yeniden düzenleme gerekliliği doğdu.

Osmancık’ta Belediye Meclis üyesinden ilk defa Başkan Yardımcısı 2004-2009 yıllarında Osmancık Belediye Başkanlığı görevinde bulunan Emin Serdar Kurşun’un kontenjan adayı olan Korhan Yağan’dır.

Korhan Yağan, uzun yıllar Dilara Radyo TV. Yayıncılık A.Ş.’de  ( Osmancık FM) çeşitli kademelerde görev aldıktan sonra 2004 yılında Osmancık Belediye Başkanı olan Serdar Kurşun’un kontenjan adayı olarak meclise girmiş ve belediye başkan yardımcılığı görevini yaklaşık 2 yıl sürdürdükten sonra belediyedeki görevinden istifa etmişti.

Yaşanan bu kısa süreli hatadan ötürü, basın meslek ve ahlak ilkeleri gereğince tüm muhataplardan ve saygıdeğer okuyucularımızdan özür dileriz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın