ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Esentepe Mahallesi’nde ihmal ediliyoruz sesleri…

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör seçim çalışmalarını mahalle toplantıları ile sürdürüyor.

Her geçen gün artan bir tempo ile 31 Mart’taki yerel seçim çalışmalarını sürdüren MHP Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör , İl Genel Meclisi ve belediye encümen üyesi adayları ,ile birlikte projelerini anlatmak ve istişarelerde bulunmak amacıyla Esentepe Mahallesinde yemekli toplantı düzenledi. Katılımın tam ve eksiksiz olduğu, Gelgör ve ekibinin Esentepe Mahallesi sorunlarını ciddiyetle ele aldıkları gözlendi.

Vatandaşların mahallerinde yaşadıkları sorunları dikkatle dinleyen Gelgör “Her mahallemizde olduğu gibi Esentepe mahallemizdeki vatandaşlarımızda bizlere kucak açtı, bağırlarına bastı. Onların bu güvenine, sevgisine Rabbim bizleri layık kılsın.” dedi.

El ele gönül gölüne vererek ortak akıl ve katılımcı yönetim anlayışı içerisinde Osmancık’ı tüm mahalleleri ile birlikte daha güzel noktalara taşıyacakların belirten Gelgör Esentepe Mahallesi’ndeki tapusuz yapı mağduriyetinin giderilmesi için projelerinin olduğunu belirtti.

Gelgör seçilmesi ile birlikte tapu sorunu çözecek büyük bir çalışma başlatacaklarını ifade ederek “ Esentepe Mahallesi’nde ihmal ediliyoruz seslerine kulak verdik. Tapusuz evler tapuya, kavuşacak. Doğalgaz, çocuk parkı, projelerimizde. Üzülmeyin endişe etmeyin. Esentepe’de ehline emanet” dedi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın