ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Eski vekilden sitem dolu açıklamalar: “Bir teşekkür bile çok görüldü”

19. dönem Çorum Milletvekili Adnan Türkoğlu, vekilliği döneminde yapılan devlet yatırımlardan bahisle “500 sene sonra ikinci köprüyü ben yaptırmasaydım, Osmancıklı, Gemici Mahallesine nasıl geçecekti. Bir teşekkür bile çok görüldü” diyerek sitem etti.
Vekilliği döneminde il merkezi başta olmak üzere ilçelere, beldelere ve köylere devlet yatırımı gelmesi konusunda aktif görev alan ve hala konuşulan isimlerden biri olan 19. Dönem Çorum Milletvekili Mimar Arslan Adnan Türkoğlu, sitem dolu açıklamalar yaparak ; “Bir teşekkür bile çok görüldü” dedi.
Milletvekili Adnan Türkoğlu; sosyal medyada Osmancık, Koyun Baba Köprüsü ile ilgili bir görsele yorum yaptı. Yapılan yorumda vekilliği döneminde tek imza ile Osmancık’a çıkardığı devlet yatırımlarından bahseden Türkoğlu; “500 sene sonra ikinci köprüyü ben yaptırmasaydım, Osmancıklı Gemici Mahallesine nasıl geçecekti. Bir teşekkür bile çok görüldü. Yalan mı Osmancıklı hemşehrilerim? Başka yapılanları saymıyorum” dedi.

 

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın