ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

“Fenerbahçe Alt Yapısından Osmancık Belediyespor’a…”

Osmancık Belediyespor Onursal Başkanı Ahmet Aksu, Fenerbahçe Spor Kulübü Asbaşkanı Sertaç Komşuoğlu ile bir araya geldi.

Osmancık Belediyespor Kulübünden yapılan açıklamada, Fenerbahçe Spor Kulübü Asbaşkanı Sertaç Komşuoğlu’nun gerek duyulduğu taktirde Fenerbahçe alt yapısından Osmancık Belediyespor’a oyuncu verilebileceğini söylediği belirtildi.

Açıklamada; Osmancık Belediyespor Onursal Başkanı Ahmet Aksu’nun, Fenerbahçe Spor Kulübü Asbaşkanı Sertaç Komşuoğlu ile bir araya geldiği belirtilirken “Kulübümüz Onursal Başkanı Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu üyesi Sayın Ahmet Aksu,  Fenerbahçe Spor Kulübü Asbaşkanı Sayın Sertaç Komşuoğlu ile bir araya geldi. Osmancık Belediyespor ile ilgili görüş alışverişinde bulunan Aksu ve Komşuoğlu en kısa süre içerisinde Osmancık’a bir ziyaret gerçekleştireceklerini ve Osmancık Belediyespor’un karşılaşmasını izleyeceklerini belirterek gerek duyulduğu taktirde Fenerbahçe altyapısından Osmancık Belediyespor’a oyuncu verebileceklerini belirttiler.” denildi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın