ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

FİLE’de Osmancık Belediyespor Türkiye Finallerinde

Osmancık Belediyespor Voleybol Yıldız Kız Takımı Türkiye Yarı Finalleri’nde mücadele etmeye hak kazandı.

Kulüplerarası Yıldız Kızlar Voleybol Grup Birinciliği müsabakaları Kastamonu’da yapıldı.  13-15 Nisan tarihlerinde düzenlenen karşılaşmalar Hüsnü Tandoğan Spor Salonu’nda oynandı. Çorum’u temsil eden Osmancık Belediyespor Voleybol Yıldız Kız Takımı rakiplerini eleyerek Türkiye Yarı Finalleri’nde mücadele etmeye hak kazandı.

Osmancık Belediyespor Voleybol Yıldız Kız Takımı antrenör Ümit Gökgöz nezaretinde grupta ilk maçını cumartesi günü Çankırı Gençlikspor önünde fazla zorlanmadan 25-13, 25- 14 ve 25-22’lik setlerle 3- 0 galip ayrılan Osmancık Belediyespor dün ikinci maçında ev sahibi Kastamonu Doğa Sporları Kulübü takımı ile karşılaştı.

Oldukça çekişmeli geçen maçta ilk seti 25-23 ikinci seti 25-21 kazanan Osmancık Belediyespor üçüncü sette rakibinin hücumdaki etkili oyununa karşılık veremedi ve bu seti 25-18 ev sahibi takım kazandı.

Dördüncü sette ise büyük mücadele devam etti. Kastamonu takımı maçı final setine uzatmak için büyük mücadele verirken Osmancık Belediyespor özellikle uzatma bölümünde rakibinin hatalarını iyi değerlendirdi ve seti 26-24 maçı da 3-1 kazanarak yarı finaller için büyük avantaj yakaladı.

Osmancık Belediyespor grubundaki son maçta dün saat 12’de Bartın Polisgücü ile karşılaştı.  Maçta ilk seti 25-23 ikinci seti 25-10, üçüncü seti 25-14 maçı da 3-0 kazanan Osmancık Belediyespor Türkiye Yarı Final Grubuna yükseldi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın