ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Futbol, Siyaset, Bürokrat ve İş Dünyası, Bayram’da Osmancık’ta Buluştu

Kurban Bayramı münasebetiyle futbol, siyaset, bürokrasi ve iş dünyasının önemli simaları Osmancık’ta buluştu. BDDK üyesi hemşerimiz Ahmet Aksu’nun organize ettiği buluşmada birlik ve beraberlik mesajı verildi.

Kurban bayramı münasebetiyle Osmancık’ta bulunan, geçmişte ilçede futbol oynamış eski sporcular, siyaset, bürokrasi ve iş dünyasının önemli simaları bir araya geldi. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu Üyesi hemşehrimiz Ahmet Aksu’nun organize ettiği buluşma samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşirken, buluşmaya, Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya,  23-24. dönem Milletvekili Cahit Bağcı, Halkbank eski Genel Müdürü Süleyman Arslan, Osmancık Belediyespor Kulübü Başkanı Emrah Tüysüz ve yönetim kurulu üyeleri ile geçmişte ilçede futbol oynamış eski sporcular, siyaset, bürokrasi ve iş dünyasının önemli simaları bir araya gelerek bayramlaştılar.

Sohbet ortamında geçen buluşmada 1970’li yıllardan bu zaman Osmancık’ta sporun için yer almış isimler yeşil sahalarda unutamadıkları hatıraları anlatıp, o yıllarda kısıtlı imkanlara rağmen verdikleri mücadele azim, özveri ve futbola dair ne varsa konuşarak Osmancık Belediyespor’un yeni sezon değerlendirmesini yaptılar.

Gecenin geç saatlerine kadar süren sohbet katılımcıların hatıra fotoğrafı çektirmelerinin ardından son buldum.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın