ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Futbolculardan Mehmetçiğe pankartlı destek

Osmancık Belediyespor, Sivas temsilcisi Cumhuriyet Üniversitesi GSK maçında şehitler anıldı,futbolcular pankart açarak Mehmetçiğe destek verdi.

Osmancık Belediyespor, Cumhuriyet Üniversitesi GSK maçı bu gün saat 15.00 ‘da Osmancık İlçe Stadyumunda başladı. Karşılaşma öncesi Osmancık Belediyespor Kulübü tarafından taraftarlara Türk Bayrağı dağıtılarak, Barış Pınarı Harekatı Şehitlerimiz ve Çorumlu Şehidimiz Ahmet Topçu saygıyla anıldı.

Karşılaşma öncesi onuncu yıl marşı eşliğinde Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Osmancık Kaymakamı Hakan Alkan, Belediye Başkan Vekili Fatih Ergün, BDDK Üyesi Ahmet Aksu, Osmancık Belediyespor Kulüp Başkanı Emrah Tüysüz ve ilçe protokolünün katılımıyla şehitler için yürüyüş yapıldı.

Osmancık Belediyespor, Cumhuriyet Üniversitesi GSK karşılaşmasında her iki kulübün futbolcuları sahada “Kalbimizle, Duamızla,  Barış Harekatında, Mehmetçiğimizin Yanındayız” yazılı pankartı açarak Saygı Duruşunda bulundu ve İstiklal Marşımız hep bir ağızdan okundu. Karşılaşmada çocuklar ise Barış Pınarı Harekatında Çorumlu Şehidimiz Ahmet Topçu’nun adının yazılı olduğu tişörtleri giyerek destekte bulundu.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın