ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Gazeteciler Cemiyetinden Kaymakam Akpay’a Ziyaret

Osmancık Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyeleri, Osmancık Kaymakamı Ayhan Akpay’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

…: Çekin, Gönderin, Yayınlayalım :… Etrafınızda şahit olduğunuz ilginç olayları, haber niteliği taşıyan ayrıntıları, fotoğrafları ve videoları bizlerle paylaşın, biz de osmancik.com.tr de değerlendirelim.

 

Osmancık Gazeteciler Cemiyeti Yönetimi ilçede kısa bir süre önce görevine başlayan Kaymakam Ayhan Akpay’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.  8 Ağustos 2020 tarihinde Olağan Genel Kurulunu yapan Osmancık Gazeteciler Cemiyeti yeni yönetimi kongre sonrası ilk ziyaretini Kaymakam Ayhan Akpay’a yaptı.  Cemiyet Başkanı Özkan Özçelik, yönetim kurulu üyeleri Bilal Çevrim, Mustafa Işık, Muharrem Yıldız ve İlkay Sever’in bulunduğu ziyarette göreve yeni başlayan Kaymakam Akpay’a hayırlı olsun dilekleri iletildi.

Ziyarette ilçenin tarihi, kültürü ve ilçeye katma değer katabilecek projeler konusunda istişareler yapıldı. Kaymakam Akpay’a OGC’nin tüm gelirlerini üniversite öğrencilerine bağışladığı ve yılda iki kez çıkardığı Bayram Dergisinin sayıları taktim edildi. Bayram Dergilerinin sayılarını inceleyen Kaymakam Akpay’a  25 Aralık 1704 – 3 Mayıs 1706 ve 19 Ağustos 1710 – 20 Kasım 1711 Osmanlı döneminde iki kez sadrazamlık yapmış Osmancıklı devlet adamı Baltacı Mehmet Paşa ile ilgili Cemiyetin çalışmaları hakkında bilgiler verildi. Bayram Dergilerinin içeriği ve Baltacı Mehmet Paşa konusu Kaymakam Akpay’ın oldukça ilgisini çekerken, ilk fırsatta dergileri okuyacağını belirtti.

Gayet samimi bir ortamda geçen ziyaret, karşılıklı tanışma ve yeni görevlerde başarı dileklerinin ardından son buldu.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. 

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın