ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Gelecek Partili Kara, “Hastanemizde eksik kadroların tamamlanması, hastaların Çorum’a veya Merzifon’a gidiş zorunluluğu kaldırmış olur. “

Gelecek Partili Kara, “Hastanemizde eksik kadroların tamamlanması, hastaların Çorum’a veya Merzifon’a gidiş zorunluluğu kaldırmış olur. “dedi.

…: Çekin, Gönderin, Yayınlayalım :… Etrafınızda şahit olduğunuz ilginç olayları, haber niteliği taşıyan ayrıntıları, fotoğrafları ve videoları bizlerle paylaşın, biz de osmancik.com.tr de değerlendirelim.

 

Gelecek Partisi Osmancık İlçe Başkanı Muzaffer Kara, Teşkilat Başkanı Kenan Kum, İletişim Başkanı Ramazan Niğdelioğlu beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile Osmancık Devlet Hastanesi yönetimine ziyaret gerçekleştirdi.

Yapılan ziyarette Hastane Başhekimi Op. Dr. Halise Babayiğit, Başhekim yardımcısı Diş hekimi Mustafa Umut Bozkurt ve Sağlık Sen Başkanı Muhittin Arafat ile görüşme sağlandı.

Gelecek Partisi Osmancık İlçe Başkanı Muzaffer Kara, yaptığı ziyaretlerde tüm sağlık çalışanlarına Pandemi sürecinde zorluklar çerçevesinde yaptıkları çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Kara ve yönetimi yaptığı görüşmelerde uzman doktor eksikliğinden de bahsederek “Osmancık ilçemiz, Dodurga, Oguzlar, Kargı, Laçin gibi ilçelerin merkezi bir konumunda. Bundan dolayı Osmancık’ın önem ve değerinin büyük olduğu bu değeri değerlendirmek adına hastanemizde uzman kadrolarımızın devamlılığı uzun süreli kalmaları ve yapılan tedavilerin yarım kalmaması açısından büyük önem arz etmektedir.

Kargı Nüfusu 2019 a göre 1,455 Osmancık’a 56 Km Çorum ‘a 116 Km. Dodurga Nufusu 2019 a göre 5,931 Osmancık’a 16 Km Çorum’a 44 Km, Oğuzlar Nüfusu 2019 a göre5,255 Osmancık’a 42 Km Çorum’a 60 Km, Laçin Nüfusu 2019 a göre 4,599 Osmancık’a 31 Km Çorum’a 30 Km olması nedeniyle İlçemiz Osmancık’ın Merkezi bir konumda olması nedeniyle bu değeri değerlendirmesinde büyük fayda vardır.

Kargı, Dodurga, Oğuzlar ve Laçin nüfuslarının toplamı 31,240 İlçemiz Osmancık’ın Nüfusu 42,954 Toplamda 74.194 nüfusa hitabede bilecek bir konumda olan bir ilçeye sahip olmak ayrıca hastanemizde eksik kadroların tamamlanması ve hizmet kalitesinin yükselmesi hastaya hizmetin ön planda olması neticesinde hastaların illaki Çorum’a veya Merzifon’a gidiş zorunluluğu kakmış olur.

Devlet hastanemize yaptığımız ziyarette Başhekimimiz, hastanedeki sorunların en aza indirilmesi hususunda her daim çalıştıklarını ve toplantılar yapıp bilgilendirmelerde bulunduklarını belirttiler.  Yaptığımız ziyaretten memnuniyet duyduklarını ifade ettiler.

Bizlerde, Gelecek Partisi İlçe teşkilatı olarak bizleri misafir eden hastane yönetimimize teşekkür ediyor, tüm sağlık çalışanlarımıza kolaylıklar diliyoruz” dedi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın