ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Gelecek Partili Kara, Külcü ve Fışkın’ı tebrik etti

Gelecek Partisi Osmancık İlçe Başkanı Muzaffer Kara, geçtiğimiz günlerde Gelecek Partisi Merkez İlçe Başkanlığı’na getirilen Burak Külcü’yü ve Gençlik Kolları Başkanı olan Hüseyin Fışkın’ı tebrik etti.

Kara, gönderdiği yazılı açıklamada Gelecek Partisi’nin Çorum ve ilçelerinde faaliyetlerini sürdürdüğünü belirterek ;“Partiler insanların çabalarıyla faaliyet gösteren kurumlardır. Yeni kurulan partilerde gönüllülük esasına göre çalıştığı bir gerçektir. Bizlerle çalışmalarımıza destek veren gönüllü arkadaşlarımız ile çıktığımız bu yolda gözle görülebilir bir yol kat ettiğimiz gerçeğine inanarak herkese teşekkür ederim.

Merkez ilçe başkanlığından boşalan göreve Burak Külcü, Gençlik Kollarından boşalan göreve ise Hüseyin Fışkın’ı Gelecek Partisi Çorum İl Başkanlığınca atamaları yapılarak çalışmaların devamı sağlanmaktadır.

Gelecek Partisi Çorum ve ilçelerinde devam eden faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu faaliyetlerimiz esnasında halkımızdan gördüğümüz ilgi, hassasiyet ve partimize bakış açıları bizlere çalışma azmi vermektedir.

İl ve ilçe teşkilatlarımızla yaptığımız çalışmaların devamını ve yeni seçilen başkanlarımızla geleceğe emin adımlarla yürümek adına Gelecek Partisi Osmancık İlçe başkanlığı yönetim kurulu adına kendilerine başarılar dilerim. ”dedi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın