ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Gelecek Partisi Zoom’da buluştu

Gelecek Partisi Genel Merkezi nezrinde Zoom üzerinden 11’inci ve 12’inci Bölge Başkanlar toplantısı gerçekleştirildi.

Amasya, Bolu, Bartın, Çorum, Düzce, Zonguldak, Karabük, Samsun İl Başkanları ve İlçe Başkanlarının katılımı ile gerçekleştirilen toplantıya Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Dr. Selim Temürcü İç Anadolu Bölge Koordinatörü Avni Erdemir, Çorum Kurucular Kurulu Üyesi ve Karadeniz Bölge Koordinatörü Av. Rumi Bekiroğlu, İl Başkanı Av. Gökhan Külcü, Merkez İlçe Başkanı Burak Külcü ve Osmancık İlçe Başkanı Muzaffer Kara katılırken, yapılan istişarede her bölgenin çalışmaları ve sorunları dile getirildi. Osmancık Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Buruk ve Kadın Kolları Başkanı Nurten Çelik’te telefonla katılarak çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Gelecek Partisi Osmancık İlçe Başkanı Muzaffer Kara, toplantı sonrası yaptığı yazılı açıklamada; “Gelecek Partisi İlçe Başkanları arasında yapılan toplantıya katılan Genel başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu ilçe başkanları ile yaptığı istişare toplantısında Karadeniz bölge sorunlarına değinirken pandemi süreciyle zor durumda olan, küçük esnaf, işçi, köylü, şoför esnafı, emekli ve sanayi esnafının sorunları hakkında düşünceleri alarak yapılması ve alına bilecek tedbirler konusunda bilgiler verdi.

 

Genel başkanımız katılımcı arkadaşlar adına ilçemize selamlarını iletti. Osmancık’ın güzel bir tabiatının olduğunu, Pirincin başkenti ve verimli toplalara sahip olduğunu dile getirerek, imkan bulduğunda ilçemizi ziyaret edeceğinin sözünü verdi.

Sayın Davutoğlu, Sistem üzerinden yapılan üyelik talepleri ve üye kayıtları ile on binin üzerinde bir üye kaydının olduğunu bu kayıtların her geçen gün arttığını dile getirdi.” dedi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın