ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Gelecek Partisi’nden Kaymakam Akpay’a Ziyaret

Gelecek Partisi Osmancık İlçe Başkanlığı, kaymakam Ayhan Akpay’ı ziyaret etti.

…: Çekin, Gönderin, Yayınlayalım :… Etrafınızda şahit olduğunuz ilginç olayları, haber niteliği taşıyan ayrıntıları, fotoğrafları ve videoları bizlerle paylaşın, biz de osmancik.com.tr de değerlendirelim.

 

Gelecek Partisi Osmancık İlçe Başkanı Muzaffer Kara, teşkilat başkanı Kenan Kum, yönetim kurulu üyeleri Ramazan Niğdelioğlu, Dilek Çalışkan, Kamile Kara, Fatma Kara, Melike Buse Kara ile birlikte Osmancık Kaymakamı Ayhan Akpay ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Makineci’ye nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, İl Koordinatörü Rumi Bekiroğlu,İl Başkanı AV. Gökhan Külcü ve Merkez İlçe Başkanı Levent Batman’ın selamlarını ileten Kara, daha sonra parti çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Kara; “2019 Aralık ayında genel merkezin kuruluşu ile bu güne kadar 68 il başkanı atanmış, 374 ilçe başkanı atanmış, 205 ilçe kongresi ve 27 il kongresi gerçekleşmiştir. Bu kapsamda başta mülki idare amirlerimiz olmak üzere ziyaretlerimize başladık. Misafirperverliğinizden dolayı teşekkür ederim “derken kaymakam Akpay ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Makineci’de nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın