ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Gelgör 8 Mart’ta fabrikada çalışan işçi kadınları ziyaret etti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Osmancık belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör ve ilçe teşkilatı 8 Mart’ta fabrikada çalışan işçi kadınları ziyaret etti. Gelgör 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde tüm kadınların bu özel gününü kutladı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Osmancık belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör ve ilçe teşkilatı sabah saatlerinden itibaren başladıkları ziyaretlerde kadınlara karanfil dağıttı. Fabrikadaki işçi kadınlara, kadınlara yönelik projelerini anlatan Gelgör “Kadınlar Günü programımıza emekçi kadınları ziyaret ederek başladık. Tekstil çalışanlarının “Kadınlar Gününü” karanfil ile kutladık. Medeniyetin temelini oluşturan kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun ”dedi.

Gelgör; “Tekstil Osmancık’ın lokomotif sektörü”

Yaptıkları ziyaretlerde ilçenin her köşesinde açılmadık kapı, sıkılmadık el kalmayıncaya kadar devam edeceklerini belirten Gelgör  8 Mart’ta kadın çalışmaların ağırlıklı olduğu tekstil sektörlerini tek tek ziyaret etti.

Gelgör tekstil fabrikalarının Osmancık ekonomisine katma değer ve istihdam sağladığını belirterek “ Osmancık ekonomisinin lokomotif sektörü tekstil fabrikalarına ziyaretlerimiz sürüyor. Genellikle kadın çalışanların ağırlıkta olduğu tekstil sektörü istihdam açısından ilçemize büyük katkı sağlıyor. Bizim de hedefimiz mevcut sanayimizi daha da güçlendirmek ilçemize yeni iş alanları kazandırmak olacak. “dedi.

Gelgör ve ilçe teşkilatı ilçede yaptıkları ziyaretlerin ardından Güneşören Köyün ’de üç ayların başlangıcı nedeniyle yapılan Mevlit Programına katıldılar.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın