ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Gelgör yaşlıların duasını aldı

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör gittiği seçim gezilerinde büyük ilgi görüyor. Gelgör’ü mahallelerde vatandaşlar yoğun sevgi seli ile karşılıyor.

Seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürerek kalabalık bir ekiple mahalleleri teker teker gezen Gelgör vatandaşın sorunlarını, beklentilerini ve önerilerini birinci ağızdan dinlediklerini belirtti. Yaptıkları tüm ziyaretlerde vatandaşların görüşlerine, istek ve önerilerine kulak verdiklerini belirten Gelgör; “ Mahallelerimizi teker teker geziyoruz. Vatandaşlarımızı dinliyoruz. Gençlerimize kulak veriyoruz. Esnafından vatandaşına nefes aldıracak ve istihdamı artıracak projelerimizi anlatıyor, varsa talep ve önerilerini dinliyoruz.

Vatandaşımızın bize olan ilgisi ve sevgisinin farkındayız. Bu beklentilere en güzel şekilde cevap verebilmek için tüm eleştirilere açık olacağız ve her öneriye kulak vermeye devam edeceğiz. Osmancık Belediye Başkanlığını kazandığım takdirde ilçemizi bulunduğu noktadan çok daha ileriye taşıyacağıma inancım tamdır.”

Gelgör “Teşekkürler Osmancık gençliği”

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği her yerde gencinden yaşlısına, kadınından erkeğine her kesimin yoğun sevgi ve ilgisiyle karşılaştıklarını belirten Gelgör gençlere yönelik projelerinden de bahsetti.

En büyük destekçilerinin gençler olacağını belirten Gelgör tekvando sporu ile uğraşan bir gencin kendilerine gösterdikleri ilgiye teşekkür ederek; “ Gençlerimiz bizim en büyük destekçimiz olacak. Biz de gençlerimiz için projeler üreteceğiz, onlara daha güzel bir Osmancık sunacağız.

Tekvando sporu ile uğraşan kardeşimize ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah göreve geldiğimizde tüm spor branşlarını destekleyeceğiz. Sporcularımızın şampiyonalara katılmaları, milli sporcu olarak yetişmeleri için çalışacağız. Teşekkürler Osmancık gençliği ”dedi.

Gelgör yaşlıların duasını aldı

Seçim çalışmaları kapsamında yaptığı ziyaretlerde Osmancık halkının yaşam standartlarını yükseltmek istediklerini anlatan Gelgör yaşlıları da unutmadı.

Gittiği yerlerde yaşlıları ziyaret eden Gelgör yaşlıların ellerini öperken hayır dualarını aldı. Gelgör yaşlıları dinledi ve notlar aldı.

 

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın