ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Gürer’den başsağlığı ve geçmiş olsun ziyareti

Osmancık Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Mehmet Gürer, Kargı İlçesi Saraycık Köyünde bir evde çıkan ve 2 kişinin hayatını kaybetmesiyle sonuçlanan yangının ardından köy halkına başsağlığı ve geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Osmancık Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Mehmet Gürer Kargı Saraycık köyünde çıkan yangında yanarak can veren Sait Kayakıran ve Teslime Kayakıran çiftinin köyüne gidip incelemeler bulundu.  Gürer, köy muhtarı Şaban Çolak ve Saraycık Köyü Dernek Başkanı Adem Gülmez ’den bilgi alarak; “ Köyün bayram dolayısıyla kalabalık olduğunu ve yangının başka evlere sıçramadan kontrol altına alındığını, yine 2005 yılında köyün komple yandığını belirtiler.   Allah tan bir daha böyle acılar yaşatmamasını ve yaşlı çifte Allah tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. ”dedi.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın