ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Hastanede Bayramlaşma

 

Osmancık Devlet Hastanesi idarecileri Kurban Bayramı dolayısıyla hastanede tedavi gören hasta ve hasta yakınları ile hastanede görev yapan personelin bayramlarını kutladı.

Osmancık Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Halise Babayiğit yönetim ekibi ile birlikte nöbetçi personeller, hasta ve hasta yakınlarını odalarında ziyaret  ederek  bayramlaştı. Babayiğit ve yönetim ekibi, ziyaretlerinde bayram sevinci içerisinde birlik, beraberlik, huzur, sağlık, sıhhat ve şifa temennisinde bulundu.

Hastane Başhekimi Op.Dr.Halise Babayiğit Kurban’ın yakınlaşmak anlamına gelen Kurbiyyet’ten geldiğini belirterek ; “Kurban, yakınlaşmak anlamına gelen kurbiyyetten gelir. İşte bu vesileyle birlik ve beraberlik timsali Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar gönüllerinizin Hakk’a ve kardeşçe birbirine yakîn olması temennisi ile huzur, sağlık, sıhhat ve şifa dolu günler dilerim.” dedi.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın