ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Hastanenin akan çatısına kovalı çözüm

Osmancık’ta 2014 yılında görkemli bir açılışla hizmete giren Yeni Devlet Hastanesi’nin çatısı akmaya başladı, çözüm damlayan yerlerin altına kova koyarak bulundu.

Osmancık Devlet Hastanesi’nin Poliklinik girişinin bandrol alınan bankoların bulunduğu salonun çatısı akıyor. Çatıdan damlayan suyun yerleri ıslatmaması için kovalarla önlem alınıyor. Tedavi için hastaneye gelen bir vatandaş çatıdan damlayan suyun yerleri ıslatmaması için kovalarla önlem alındığını görüntüledi. Bu duruma tepki gösteren ve haber ihbar hattımıza ulaşan vatandaş 5 yıl önce hizmete giren hastanede sorunların bir türlü bitmediğinden şikayet ederek görüntülediği videoda ; “Hastane dökülüyor, denetime gelenler bunu hiç mi görmüyor?. Hoş bir şey mi?” dedi.

Öte yandan bu gün İl Güvenlik, Asayiş ve Koordinasyon Toplantısı için Osmancık’ta bulunan Çorum Valisi Mustafa Çiftçi’nin Devlet Hastanesi ziyareti öncesi damlayan suyun yerleri ıslatmaması için konulan kovaların bulunduğu yerden kaldırıldığı iddia edildi.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın