ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Hilal Kırtasiye, ‘Kitap Kafe’ konseptiyle yeni adresine taşındı

Osmancık’ta 30 yıldır kırtasiye sektöründe hizmet veren Hilal Kırtasiye, ‘Kitap Kafe’ konseptiyle yeni adresine taşındı.

Yeni yerine taşınan Hilal Kırtasiye Yazı Mahallesi Orgeneral Ahmet Çörekçi Caddesi No:26 adresinde hizmete devam ediyor. Yenilen yüzü ve yeni konseptiyle hizmete devam eden Hilal Kırtasiye’nin yeni yerinin açılış kurdelesi, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Makineci’nin yapmış olduğu duanın ardından, kesildi.

Soner Dede’nin işletme sahibi olduğu Hilal Kırtasiye’nin yeni yerinin açılışı, yoğun katılımla gerçekleşirken, açılışa İlçe Kaymakamı Ayhan Akpay, İlçe Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Cebeci, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Makineci, idari amirler ve temsilcileri, okul müdürleri ve esnaf katıldı. Açılışa katılamayan Milletvekili Oğuzhan Kaya, ise bir tebrik mesajı gönderdi.


Açılışta bir konuşma yapan kırtasiye yetkilisi Soner Dede, “ilçemizde kitap kırtasiye sektöründe her zaman yeniliklerin ve ilklerin öncüsü olmaya devam ediyoruz. Kitap, kırtasiyenin yanında oyuncak, hediyelik eşya, spor ve parti süs malzemeleriyle de hizmetinizdeyiz. Yeni mağazamıza tüm müşterilerimizi bekliyor, açılışımıza katılan herkese teşekkür ediyoruz.” dedi.

Hilal Kırtasiye, kitap ve kırtasiyenin yanında oyuncak, hediyelik eşya, spor ve parti süs malzemelerini müşterilerine sunuyor.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın