ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

İl Milli Eğitim Müdüründen Kaymakam Akpay’a “Hayırlı Olsun” Ziyareti

Çorum İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı ve beraberindeki heyet Osmancık Kaymakamı Ayhan Akpay’ı makamında ziyaret etti. Sarı, daha sonra ilçedeki okulları inceledi.

…: Çekin, Gönderin, Yayınlayalım :… Etrafınızda şahit olduğunuz ilginç olayları, haber niteliği taşıyan ayrıntıları, fotoğrafları ve videoları bizlerle paylaşın, biz de osmancik.com.tr de değerlendirelim.

Çorum İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı ve beraberindeki heyet Osmancık Kaymakamı Ayhan Akpay’a “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu. İl Milli Eğitim Şube Müdürü Müslim Kılıç ve Osmancık İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Makineci’nin de bulunduğu ziyarette Sarı, göreve yeni başlayan Akpay’a hayırlı olsun dileklerini iletti.

Sarı ve beraberindeki heyet daha sonra ilçede bakım ve onarım ile doğalgaz dönüşümü yapılan okulları ziyaret ederek incelemede bulundu.

BARAJ MANZARALI ACİL SATILIK TARLA

Sarı, Osmancık’ta bakım ve onarım ile doğalgaz dönüşümü yapılan okulları inceledi

 2020-2021 Eğitim Öğretim yılı öncesinde yapılan planlama kapsamında, okullarda devam eden bakım ve onarım çalışmalarını her fırsatta denetleyen, Sarı, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi alıyor. Bu kapsamda son olarak bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı Kargı Hacıhamza Şehit Hasan Bahçevan İlkokulu-Ortaokulu, Osmancık Org. Ahmet Çörekçi Yatılı Bölge Ortaokulu ile Osmancık Cumhuriyet Anadolu Lisesi Erkek Pansiyonunu ziyaret eden Sarı, çalışma alanlarını gezerek yerinde incelemelerde bulundu.

Sarı, ayrıca Osmancık’ta doğalgaz dönüşümü yapılan Gelincik Anaokulu, Akşemseddin İlkokulu, 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu ile Anadolu İmam Hatip Lisesinde incelemelerde bulundu.

Yeni eğitim yılı başında okullarımızın hazır olması önemli diyen Sarı “Okullarımızın fiziki durumunu daha önceden yapılan durum tespiti ile belirlemiştik. Elde edilen bilgiler doğrultusunda bir çalışma takvimi belirlendi. O takvim doğrultusunda yaz tatili süresi içinde, ihtiyaç duyulan duruma göre okullarımız, bakım ve onarımdan geçirilmekte. Doğalgazın geldiği ilçelerde de okullarımızda doğalgaz dönüşüm işlemleri yapılmakta. Hedefimiz, öğrencilerimize en iyi fiziki şartlarda, en iyi eğitimi vermek, bu doğrultuda çalışmalarımız aralıksız devam etmekte” dedi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın