ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

İmalatçı Firma Aksan Cam Balkon dualarla açıldı

Osmancık, Yeni Mahalle, Namık Kemal Caddesi numara 26’da hizmete giren imalatçı firma Aksan Cam Balkon dualarla açıldı.

Osmancık ilçe müftüsü Dr. Eyyup Aydın’ın duasının ardından açılış kurdelesi, Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Osmancık Kaymakamı Ayhan Akpay, Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, AK Parti Osmancık İlçe Başkanı Şerif Okudan, işletmeciler Sevgi Acar ve Burak Aksan tarafından kesildi.

Katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, sürgülü sistem cam balkon, kumandalı giyotin sistem, kış bahçesi, sineklik- pilise, teras kapama, duşakabin, komple dekorasyon, pvc kapı pencere, çelik kapı, pergole tente, banyo dolabı, alüminyum korkuluk üzerine hizmet verecek olan işletmenin açılışından Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, İlçe Kaymakamı Ayhan Akpay ve Belediye Başkanı Ahmet Gelgör birer konuşma yaptı.

Başkan Gelgör yaptığı konuşmada işletmenin ilçeye ve işletme sahiplerine hayırlı olması temennisinde bulundu.

Kaymakam Akpay; “Esnaflarımızın her zaman yanındayız”

Osmancık Kaymakamı Ayhan Akpay, pandemi döneminde esnafın sıkıntılar yaşadığına değinerek başladığı konuşmasına; “İşletmemiz, inşallah bu normalleşme süreci ile birlikte hak ettiği değeri bularak bereketli kazançlar elde eder. Esnaflarımızın her zaman yanındayız. Kendilerine destek olmaya çalışıyoruz.  İlçemize ve işlem sahiplerine hayırlı olsun” dedi.

Milletvekili Kaya; “2022’nin sonunda eski günlerimize tamamen kavuşmuş olacağız”

Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya pandemi sürecinden sonra hızlı bir toparlanma sürecine girildiğini belirterek; “İşyerimiz inşallah memleketimiz, milletimiz için hayırlı hizmetlere vesile olmasını, işyeri sahibine de bol bereketli helal kazançlar sağlamasını diliyorum.

Pandemi sürecinden sonra inşallah hızlı bir toparlanma süreci ile memleketimizde, Cumhurbaşkanımızın liderliğinde her türlü desteği, hibeyi sağlayarak, esnafımızın vatandaşımızın yanındayız. İnşallah bu süreç 2022’de daha da hızla devam edecek ve 2022’nin sonunda da eski günlerimize tamamen kavuşmuş olacağız. “dedi.

Cevap Bırakın