ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

İNCESU KÖYÜ’NDE ŞÜPHELİ ÖLÜM (28.05.2014)

   Osmancık’a bağlı İncesu köyünde evinde ölü bulunan kadın jandarmayı alarma geçirdi.Olay dün gece 20.00 sularında meydana geldi. İncesu köyünde eşi şehir dışında çalışan ve evde torunu ile birlikte yaşayan 48 yaşındaki Saadet İnal evinde ölü olarak bulundu. İddialara göre Pazartesi akşamı saat 22.00 sıralarında köy sakinleri tarafından görünen ve bir daha haber alınamayan İnal’ın cansız bedeni dün akşam evinde bulundu. Dün sabah komşularının evde bulunan 2 yaşındaki Melisa Sevgi İnal’ın ağlama seslerini duyarak İnal’ın damadı Lütfi Arslan’a haber vermesi üzerine olay yerine gelen Asrlan kapının dışardan kilitli olması sebebiyle evin camını kırarak Melisa İnal’ı camdan çıkardı. Kapının dışardan kilitli olması sebebiyle tarlada olduğunu düşünen Arslan evin içine bakmadan tarlaya giderek İnal’ı aramaya başladı.

   Aramalar sonucunda bulunamayan Saadet İnal bir yakınının camdan içeri girerek eve bakması sonucunda cansı bedeni ile karşılaştı. İnal’ın yakını köy halkına dışarIdan kilitli olan kapıyı kırarak içeri girmelerini söyledi.İçeri giren köy sakinleri İnal’ın cansız bedeni ile karşılaştıktan sonra Jandarma ve 112 ekiplerine haber verdiler.
Olay yerine gelen jandarma ekipleri yaptıkları inceleme sonrası kapının dışarıdan kilitli olması sebebiyle şüpheli ölüm olarak değerlendirerek savcının incelemeleri sonrası cenazeyi otopsi için Osmancık Devlet Hastanesi morguna kaldırdı.

   Burada yapılan ön otopsi sonrası Ankara Adli Tıp Kurumuna kaldırılan İnal’ın kesin ölüm nedeni otopsi raporu sonrası belirlenecek.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın