ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

“İstenince bir günde halloldu”

Çorum’un Osmancık ilçesinde belediye ekipleri tankerle yeşil alanları suluyor.

“Ağaçlar Susuzluktan Kuruyor, Belediye İlgisiz” başlıklı haberimizin ardından söz konusu ağaçların bu sabah belediye ekipleri tarafından sulandığı, okuyucularımız tarafından bildirildi.

…: Çekin, Gönderin, Yayınlayalım :… Etrafınızda şahit olduğunuz ilginç olayları, haber niteliği taşıyan ayrıntıları, fotoğrafları ve videoları bizlerle paylaşın, biz de osmancik.com.tr de değerlendirelim.

 

www.osmancik.com.tr WhatsApp Haber Hattımıza dün Cumhuriyet Mahallesi Şehit Soner Özdemir Caddesi’nde oturan vatandaşlar, caddede bulunan onlarca Çınar ağacının sulanmadığı için kurumaya başladığını, durumu yetkililere ilettikleri halde konuya duyarsız ve ilgisiz kaldıklarını iddia etmişlerdi. Haberin yayınlanmasının ardından okuyucularımız tarafından verilen bilgiye göre bu sabah saatlerinde cadde üzerinde bulunan onlarca Çınar ağacı belediye ekiplerince sulandı.

Yıl boyunca caddedeki ağaçların ilk defa bu sabah sulandığını belirten vatandaşlar belediye yetkililerine teşekkür ederken “Keşke konu basına yansımadan öncede, biz durumu bildirdiğimizde sulama çalışmaları başlasaydı. İstenince bir günde halloldu” ifadelerini kullandı.

Öte yandan söz konusu caddedeki ağaçların yanı sıra gün boyunca ilçede bulunan ağaçların ve yeşil alanlarında tankerle sulandığı gözlemlendi.

Ağaçlar susuzluktan kuruyor, belediye ilgisiz”

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın