ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

İyi Parti Çorum İl Kongresi Yapıldı

Meral Akşener tarafından kurulan İYİ parti Türkiye genelinde İl ve İlçe kongrelerini yapmaya devam ediyor.

     Çorum il kongresini 11.Mart.2018 Pazar günü Çorum As düğün salonunda gerçekleştirildi.  Çorum İl Kongresine, Genel Başkan Yardımcısı Prof. ŞENOL BAL ve İyi parti Kurucular Kurulu Üyesi MESUT YILMAZ katıldı.

 

    İyi Parti Çorum İl Başkanı BEKİR ÖZSAÇMACI ’nın açılış konuşması ile başlayan Çorum İl Kongresine ; il ve ilçelerden de yoğun katılım oldu. Tek listeyle gidilen seçimde il başkanlığına tekrar Bekir Özsaçmacı seçildi.

   Yoklamayla başlayan kongrenin divan başkanlığına İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve GİK Üyesi Şenol Bal, seçildi. Bal’ın katip üyeliklerini ise Derya Şahin Şener, Mesut Yılmaz, İsmail Oktay, Gizem Tosun ve Nurcan Tufan, yaptı.

   Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam eden kongrede faaliyet, denetim ve mali raporlar okunarak ibra edildi.

   Ardından siyasi konuşmalar bölümüne geçildi. Bu bölümde mevcut başkan Bekir Özsaçmacı ve İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve G İ K Üyesi Şenol Bal birer konuşma yaptı.

   Meral Akşener liderliğinde kurulan İyi Partinin Osmancık ilçe başkanlığını yürüten Mustafa BOYACI da kongrede İYİ Parti, Üst KurulYedek Üyeliğine seçildi. İyi Parti Osmancık Teşkilatı 35.kişilik yönetimi ile kongreye katılarak ilgi odağı oldu..

    Yönetim Kurulu; 1. Cavit Çakka 2. Şeref Helvacı 3.Özgür Yıldırım 4.Daver Eker 5.Hasan Demir 6.Haydar Çiftçi 7.Bekir Korkmaz 8.Durak Yıldırım 9.Necati Ceyhan 10.Oğuz Ilıca 11.İsmail Oktay 12.Orhan Torun 13.Nurcan Tufan 14.Gizem Tosun 15.Elif Gökçen Şahiner  16.Ebru Soysal 17.Şükran Funda Uğurlu 18.Hatice Çolak 19.Nurhayat Karakoç 20.Dilek Tatar 21.Jale Burcu 22.Eda Arslan 23.Sinem Sarı 24.Meral Özeşer 25.Aysun Özyıldız 26.Salih Tomuk  27.İsmail Atlamaz 28.Kemal Arslanberk 29.Ahmet Emin Kurt 30.Nevzat Atmaca 31.Tugay Göktürk 32.Celal Ülker 33.Süleyman Yetikcan  34.Ahmet Atlamaz

Disiplin Kurulu Üyeleri; 1.Fatih M. Arslan 2.Z.MuhsinKocasaraç 3.Halil Tekkeşin  4.Adnan U. Güngör 5.İlmiye Oktay 6.Günay Akıskalı

Genel Merkez Üst Kurul Üyeleri; 1.Bekir Özsaçmacı 2.Hasan Yetik 3.Nurcan Tufan 4.Sultan Bektaş 5.Fazlı Koçak 6.Şeref Helvacı

Üst Kurul Yedek Üyeler; 1. Hasan Yüce 2.Sefer Mustafa Boyacı 3.Hilmi Akça 4.Ömer Sardonat 5.İlmiye Oktar 6.Gizem Tosun

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın