ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

İYİ Partili Arslan Ziyaretlerine Devam Ediyor

İYİ Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Dr. Ecz. Mahmut Özhan Arslan seçim ziyaretlerine devam ediyor. Arslan ziyaretler kapsamında beraberindekilerle birlikte kurum ve esnaf ziyareti yaptı.

İYİ Parti’den Osmancık’a belediye başkan adayı gösterilen,  Özhan Arslan, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Arslan kendisine eşlik eden İYİ Parti ilçe teşkilatı yöneticileri, il genel meclisi adayları ve bazı partililer ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Tapu Kadastro Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Burada kurum amir, müdür ve personelleri ile bir süre sohbet etti.

Seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerini de sürdüren Arslan  , “İyi belediyecilik, herkese iyi gelecek.” diyerek çıktıkları bu yolda partisinin aday olarak kendisine teveccüh göstermesinin ardından hemen kolları sıvayarak seçim çalışmalarına ve hemşerileriyle buluştuklarını son ana kadarda buluşmaya devam edeceklerini belirtti.

Esnaf ve işyerlerini ziyaret eden Arslan vatandaşlardan 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde İYİ Parti’ye destek vermelerini istedi. Gittiği tüm işyerlerinde büyük bir ilgiyle karşılanan Arslan, esnafın sorun ve sıkıntılarını dinleyip projeleri hakkında bilgiler verdi.

Arslan ve beraberindekiler “21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü”  dolayısıyla da Nenehatun Özel Eğitim Uygulama Okulu’nu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın