ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

İYİ Partili Arslan’dan Şehitlik ziyareti

İYİ Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Dr. Ecz. Mahmut Özhan Arslan ilçe teşkilatı ile birlikte 18 Mart Çanakkale Şehitler Gününü münasebetiyle şehitliği ziyaret etti.

Konuyla ilgili kısa bir açıklama yapan Arslan “Kaymakamlıktaki resmi törenlere katıldıktan sonra parti heyeti olarak şehitliği ziyaret programımızı gerçekleştirdik. Şehitlerimizi unutmadığımızı, göstermek için buraya geldik.

Çanakkale Zaferi’nin 104. yıldönümünde; zaferin Büyük Komutanı Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm şehitlerimiz ile gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. ”dedi.

Arslan şehitlik ziyaretinin ardından beraberindekilerle ile birlikte yeni binasına taşınan Osmancık Şehit Aileleri ve Gaziler Derneğini ziyaret etti.

Şehit Üst. Sebahattin Öremiş Caddesi üzerinde belediyeye ait yeni yerine taşınan Osmancık Şehit Aileleri ve Gaziler Derneğinde günün anlam ve önemine binaen sohbet edildi.

Burada yapılan ziyaretin ardından Mardin’in Derik ilçesinde operasyon sırasında PKK terör örgütü ile çatışmada şehit olan J. Ast. Üstçavuş Mustafa Ayna’nın anne ve babası evlerinde ziyaret edildi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın