ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Kale restoran, pub konseptiyle hizmet vermeye başladı

2008 yılında günümüze eşsiz kale manzarası ve geniş yemek yelpazesiyle hizmet veren Kale restoran, pub konseptiyle de hizmet vermeye başladı.

İşletmeciliğini Cem Barın’ın yaptığı Kale restoran, pub konseptiyle Osmancık’ta bir ilke imza attı. Yeni konseptiyle müşterilerine kapılarını açan Kale Pub, yemek yerken alkollü, alkolsüz bir şeyler içmek, kokteyller deneyimlemek ve müzik dinlemek isteyenlerin Osmancık’taki ilk ve tek adresi olma özelliğini de taşıyor. Her şeyin tam dadında olduğu Kale Pub, yeni lezzetler ile menü zenginliği de sunuyor.

Gerek tarihi geçmişi gerekse konum olarak bölgesel geçiş güzergahı olması itibariyle yabancı ve yerli turistlerin, iş seyahatlerine çıkanların mola verdiği ilçemizde hizmete devam eden Kale Pub, samimi ve saygılı bir ortam arayan ailelerin, tercih edebileceği nezih bir ortam olma konusunda oldukça iddialı.

Orgeneral Ahmet Çörekçi Caddesi Merkez Kale Otel terasında bulunan mekan, özel günler, toplantılar içinde ideal olurken her gün gündüz 13.00’da hizmet vermeye başlıyor.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın