ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Kamu Hizmetlerinden Memnun musunuz?

Çorum Valiliği tarafından Kamu hizmeti alan vatandaşların memnuniyetini, sorunlarını değerlendirmek ve hizmet kalitesini arttırmak amacıyla anket formu hazırlandı. Ankette kamu hizmeti veren 6 müdürlüğün değerlendirilmesi istendi.

Çorum’da kamu hizmeti veren Sağlık, Milli Eğitim, Nüfus ve Vatandaşlık, Tapu ve Çevre Şehircilik Müdürlüğü ankette yer alırken bu kurumların vatandaşlar tarafından değerlendirilmesi istendi.

28 sorudan oluşan anketin gerçekçi bir şekilde yanıtlaması kurumlar için büyük önem taşımamaktadır denilerek “ Sizden beklenen; hizmet aldığınız kurumları baz alarak, verilen cümleler konusundaki kanaatinizi aşağıdaki ifadeler arasından size en yakın gelen seçeneği işaretleyerek bildirmenizdir. Bu konuda göstermiş olduğunuz ilgi ve yardımlarınızdan dolayı şimdiden teşekkür ederiz. “ ifadeleri kullanıldı.

Anket formunu doldurup eksiksiz olarak tamamlaması halinde hizmet standartlarının yükseltilmesi açısından değerlendirileceği bildirildi.

Ankete Buradan Ulaşabilirsiniz

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. 

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın