ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Karatağ, Esnaf Kefalet’de Başkanlığa Aday

Osmancık Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası Başkanı Bilal Karatağ, Osmancık Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi seçimlerinde başkanlığa adaylığını koydu. Karatağ, başkanlık için saha çalışmalarına da başladı.

Osmancık Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası Başkanlığını 2014 yılında devralan ve 2018 yılında güven tazeleyerek 7 yıldır başarıyla sürdüren Bilal Karatağ, Osmancık Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi seçimlerinde başkanlığa aday olduğunu açıkladı. Adaylık açıklaması sonrasında saha çalışmalarına da başlayan Karatağ’ın yönetim kurulu listesi de şekillendi.

“Kooperatifi daha ileriye taşımak için göreve talibiz”

Yönetim kurulu listesinde önemli isimlerden Kızılırmak Sürücü Kursu sahibi işadamı Ertan Yaşar,  Nakliyeci esnaflarından Mehmet Akif Karatepe, çarşı esnaflarından kasap Osman Karaçırak’ın yer aldığını belirten Karatağ; “Yönetim kurulu listemizde sürpriz isimler var olmaya devam edecek.  Esnafımıza güzel ve başarılı hizmetler için göreve talibiz ”dedi.

Kooperatifin seçimli olağan genel kurul toplantısının 06.07.2021 tarihinde gerçekleştirileceğini hatırlatan Karatağ, bin 400’e yakın üyesiyle büyük bir aile olan Osmancık Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinde hizmet bayrağını daha da ileriye taşımak için ekibiyle birlikte göreve talip olduklarını belirtti.

Daha dinamik ve heyecanlı bir yönetim anlayışıyla istişare kültürünü ve kolektif yönetim tarzını ön planda tutacaklarını belirten Karatağ, esnafı merkeze alan bir anlayışla kooperatifi daha ileriye taşımak istediklerini vurguladı. Karatağ “Kooperatifimizin esnaf kardeşlerimiz için ne kadar önemli bir kurum olduğu pandemi döneminde daha açık net bir şekilde ortaya çıkmıştır. Esnafımıza bir can suyu niteliğinde olan kooperatifimiz kredi desteklerinin özellikle içinde bulunduğumuz dönemler gibi zorlu dönemlerde daha etkin adil ve hakkani bir şekilde ulaştırılması ihtiyaç sahibi esnafımızın yarasına merhem olması en temel hedefimizdir. “dedi.

“Güçlü Mali Yapı ve Adil Dağıtım”

“Güçlü Mali Yapı ve Adil Dağıtım” ilkesi ile yola çıktıklarına dikkat çekerek seçimi kazanmaları halinde çok etkili çalışmalar yapacaklarını ve projeler hazırladıklarını ifade eden Bilal Karatağ ;“Güçlü mali yapı ve adil dağıtım” ilkesi ile çıktığımız bu yolda desteklerinizi bekliyor bu zorlu günleri hep birlikte başaracağımıza inanıyor, tüm dünyayı ve ülkemizi olduğu gibi şehrimizi de etkisi altına alan kovid-19 belasından bir an evvel kurtulmanızı sağlıklı ve huzurlu günlere hep birlikte kavuşmamızı diliyorum” şeklinde konuştu.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın