ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Kaya; AK Parti’nin 18. kuruluş yıl dönümüne katıldı

Osmancıklı hemşehrimiz AK Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, partisinin 18. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla ATO Congresium’da düzenlenen resepsiyona katıldı.

AK Parti’nin 18’inci kuruluş yıldönümü bugün Ankara’da düzenlenen etkinliklerle kutlandı. Osmancıklı hemşerimiz AK Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, partisinin 18. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla ATO Congresium’da düzenlenen resepsiyona katıldı.

2001 yılında siyaset sahnesinde yerini alan AK Parti, 17 yılı geride bıraktı. AK Parti’nin 18’inci kuruluş yıldönümü bugün Ankara’da düzenlenen etkinliklerle kutlandı. Etkinliğe partinin kurucu üyeleri, milletvekilleri, büyükşehir belediye başkanları, il kadın ve gençlik kolları başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, ATO Congresiumda düzenlenen AK Parti 18. Kuruluş Yıl Dönümü Programı’na eşi Emine Erdoğan ile birlikte katılırken programda yaptığı konuşmada, AK Parti’nin 18 yıl önce 2001 yılı Ağustos ayında kurulduğunu anımsatarak kuruluşundan bugüne kadar AK Parti’nin tüm kademelerinde davaya gönül vermiş, katkı sağlamış, görev almış, partiye oy vermiş tüm vatandaşlara şükranlarını sundu.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın