ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Kaya; “Çiftçimiz ve köylülerimiz ilk önceliğimiz”

Ak Parti Çorum Milletvekili Av. Oğuzhan Kaya, Çorum merkeze bağlı Uğrak Köyü, Güveçli Köyü, Boğabağı Köyü ve Abdalata Köylerini ziyaret edip, çiftçiler ve köylüler ile bir araya geldi.

Milletvekili Kaya, merkeze bağlı köylere yaptığı ziyarette çiftçi ve köylülerle bir araya gelerek, istek ve taleplerini dinledi. Kaya, Gübre ve yem fiyatlarındaki artışları anlatarak, Tarım Bakanı ve yetkiler ile bu konu hakkındaki çalışmalarını anlatarak, üreticilerin gerek yerelde gerekse devlet nezdinde yanlarında olduklarını dile getirdi.

Kaya, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi güçlü Türkiye’nin yolunun güçlü tarımdan geçtiğini asla unutmamalıyız” diyerek tarımın, üreticinin, çiftçilerin ve köylülerin önemini vurguladı. Kaya, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın salgın ve kuraklık nedeni ile ortaya çıkan yem ve gübre fiyatlarındaki yükselmenin önüne geçeceklerini vurgulayarak, “Buna izin vermeyeceğiz” dediğini hatırlattı. Köylerdeki vatandaşlarının samimi ve yakın ilgisi Kaya’yı memnun etti ve köylülerin her zaman 7/24 yanında olduklarını vurguladı.

Milletvekili Kaya’ya köy ziyaretlerinde Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Bektaş, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Çıplak, Merkez İlçe Başkan Yardımcıları Şevket Şakar ve Resul Yıldız eşlik etti.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın