ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Kaymakam Akpay, görevine başladı

Resmi Gazetede yayınlanan Cumhurbaşkanlığı Kaymakamlar Kararnamesi ile Osmancık kaymakamlığına atanan Ayhan Akpay, ilçedeki görevine başladı.

Osmancık’ta yaklaşık 3 sene kaymakamlık görevinde bulunan ve Kütahya’nın Gediz ilçesine atanan Hakan Alkan, geçtiğimiz hafta plaket verilerek uğurlanmıştı. Adıyaman Vali Yardımcısı iken Osmancık kaymakamlığına atanan Ayhan Akpay, ise bu gün mesaisine başladı.

…: Çekin, Gönderin, Yayınlayalım :… Etrafınızda şahit olduğunuz ilginç olayları, haber niteliği taşıyan ayrıntıları, fotoğrafları ve videoları bizlerle paylaşın, biz de osmancik.com.tr de değerlendirelim.

 

Ayhan Akpay Kimdir?

1979 yılında Niğde’de doğdu. İlkokulu Divarlı Kasabası İlkokulunda, Ortaokul ve Liseyi Çiftlik İlçesinde okudu. 1996 yılında girdiği Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2000 yılında mezun oldu. 2003 yılında İngiltere Exeter Üniversitesinde bir yıl süre ile dil eğitimi aldı ve İngiltere kamu kurumlarını yerinde inceledi. 2011 yılında İngiltere Keele Üniversitesinde Yüksek Lisans Eğitimini tamamladı. 2013 yılında Amerika Birleşik Devletleri National Defence Üniversitesinde Terörizm Eğitimi aldı.

ACİL SATILIK ÇELTİK TARLASI

Kariyeri

2001 yılında Balıkesir Kaymakam Adayı olarak atandı. Sırasıyla; Kırıkkale Sulakyurt Kaymakam Vekili, Aydın Yenipazar Kaymakam Vekili, Çorum Boğazkale Kaymakamı, Hakkâri Çukurca Kaymakamı, Erzincan Vali Yardımcısı, Bilgi İşlem Dairesi Başkan Yardımcısı, Afyonkarahisar Bolvadin Kaymakamı ve Adıyaman Vali Yardımcısı olarak görev yaptı.

İyi derecede İngilizce bilen Ayhan Akpay evli ve iki çocuk babasıdır.

ACİL SATILIK TARLA

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın