ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Kaymakam Akpay, muhtarları dinledi

Osmancık’taki muhtarlar, Kaymakam Ayhan Akpay’ın başkanlığında yapılan toplantıda talep ve isteklerini kurum müdürlerine iletme fırsatı buldu.

…: Çekin, Gönderin, Yayınlayalım :… Etrafınızda şahit olduğunuz ilginç olayları, haber niteliği taşıyan ayrıntıları, fotoğrafları ve videoları bizlerle paylaşın, biz de osmancik.com.tr de değerlendirelim

 

Osmancık Kaymakamı Ayhan Akpay, başkanlığında Osmancık Kaymakamlığı Özel İdare Müdürlüğü Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıya, ilgili kurum amirleri ile mahalle muhtarları katıldı.

Osmancık mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Kaymakam Akpay, koranavirüs tedbirleri ile çeşitli konuların değerlendirildiği toplantıda mahalle muhtarlarının sorun, ihtiyaç ve taleplerini dinledi.

Toplantı öncesi İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığınca, mahalleler bazında yaşanan güvenlik ve asayiş olaylarıyla ilgili bilgi verildi.

Gerçekleşen toplantıda Kaymakam Akpay, mahalle muhtarlarına tek tek söz vererek isteklerini dinledi. Çözüm odaklı gerçekleşen toplantıda, muhtarların dile getirdiği talepler ve sorunlar masaya yatırılarak çözüm önerileri konusunda karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Daha sonra mahalle muhtarları söz alarak, mahallelerinde yaşanan sıkıntıları, sorunları ve talepleri konunun muhatabı kurum amirlerine ileterek çözüm yolları arandı. Akpay, muhtarların aktardığı sorunların çözümü için ilgili kurum müdürlerine talimat verdi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın