ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Kaymakam Akpay; “Öğretmenlerimizin hakkını ödemek mümkün değildir”

Osmancık Kaymakamı Ayhan Akpay, 24 Kasım Öğretmenler Günü, münasebetiyle kutlama mesajı yayımladı.

…: Çekin, Gönderin, Yayınlayalım :… Etrafınızda şahit olduğunuz ilginç olayları, haber niteliği taşıyan ayrıntıları, fotoğrafları ve videoları bizlerle paylaşın, biz de osmancik.com.tr de değerlendirelim

 

Kaymakam Akpay mesajında; “Sevgi, şefkat ve fedakârlık mesleği olan öğretmenlik, ülkemizin muasır medeniyet seviyesinin üstüne çıkması ve uluslararası camiada saygın bir ülke haline gelmesi için şüphesiz en önemli meslek gruplarının başında gelmektedir.

Yurdumuzun her köşesinde olduğu gibi İlçemizde de sınırsız bir fedakârlık ve sabır ile çalışan öğretmenlerimizin hakkını ödemek mümkün değildir. Eğitime yapılacak her yatırım ve sağlanan her desteğin, milletimizin aydınlık geleceğine ve refahına yapılan yatırım olduğuna inanıyor ve bu doğrultuda tüm imkânlarımızla öğretmen ve öğrencilerimize daha iyi koşullar oluşturmaya çalışıyoruz.

Bu vesile ile Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK, eğitim şehidimiz Şenay Aybüke Yalçın olmak üzere şehit öğretmenlerimiz ile ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimizi saygı ve rahmetle anar tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlarım.” İfadelerine yer verdi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın