ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Kaymakam Akpay’dan sosyal mesafeye uyalım hatırlatması

Osmancık Kaymakamı Ayhan Akpay, Kurban bayramı münasebetiyle şehit ailelerini ziyaret etti, trafik uygulama noktalarını inceledi ve bir kutlama mesajı yayımlayarak vatandaşlara sosyal mesafe kurallarına uymalarını hatırlattı.

Akpay mesajında vatandaşlara bayram süresince de sosyal mesafe kurallarına uymalarını hatırlatarak; “Toplumsal birlikteliği sağlayan değerlerin anımsandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, mübarek Kurban Bayramını hep birlikte karşılamanın mutluluğu içerisindeyiz.

…: Çekin, Gönderin, Yayınlayalım :… Etrafınızda şahit olduğunuz ilginç olayları, haber niteliği taşıyan ayrıntıları, fotoğrafları ve videoları bizlerle paylaşın, biz de osmancik.com.tr de değerlendirelim.

 

Kurban Bayramının ülkemize, insanlığa ve tüm hemşerilerimize sağlık, huzur, barış ve mutluluk getirmesini diliyorum.

Bayram sevincimizin acıya dönüşmemesi, üzücü haberlerin yürekleri yakmaması için vatandaşlarımıza trafikte daha dikkatli olmalarını ve bayram süresince de sosyal mesafe kurallarına uymalarını özellikle hatırlatmak istiyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle; tüm Osmancıklı hemşerilerimizin mübarek Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlar, sağlık ve mutluluk içinde nice huzurlu günlere hep birlikte ulaşmayı yüce Mevla’dan niyaz ederim.”ifadelerini kullandı.

Akpay, bayramı öncesi Osmancık’taki Şehit ailelerini ziyaret etti

Osmancık Kaymakamı Ayhan Akpay, İlçe Emniyet Müdürü, İlçe Jandarma Komutanı, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü ve SYD Vakfı Müdürü ile birlikte, Kurban Bayramı öncesi, toplumun huzuru, birlik ve beraberliği için canlarını feda eden aziz şehitlerimizin bizlere emaneti olan anne, baba, eş ve çocuklarını ziyaret ederek bayramlarını kutladı ve bir süre sohbet etti.

Akpay, daha sonra Jandarma ve Polis kontrol noktalarını ziyaret ederek alınan tedbirleri yerinde inceledi.

.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın