ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Kaymakam Alkan, 2 köyde KÖYDES çalışmalarını inceledi

Osmancık Kaymakamı Hakan Alkan, 2019 Yılı Köylerin Altyapısını Destekleme Projesi (KÖYDES) kapsamında yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.

Osmancık Kaymakamı Hakan Alkan, ilçeye bağlı Çampınar ve Danişment Köyünde 2019 Yılı Köylerin Altyapısını Destekleme Projesi (KÖYDES) kapsamında yürütülen çalışmaları yerinde inceledi. Yapımına başlanılan alanlarda incelemelerde bulunan Kaymakam Alkan, buralarda Çampınar köyü muhtarı Satılmış Sargın ve Danişment köyü muhtarı Sadık Bayrak tarafından çalışmalar hakkında bilgilendirildi.

Kaymakam Alkan, Çampınar Köyü ziyareti kapsamında Prof. Dr. Bahri Savcı Kütüphanesinde, 96 yaşındaki Osmancık Gazeteciler Cemiyeti Kurucu Üyesi ve onursal başkanı emekli fizik-kimya öğretmeni Salim Savcı ile görüşerek bir süre sohbet etti.

Ziyaretlerde kaymakam Alkan’a, İl Genel Meclisi Üyeleri Mehmet Yücel, Mehmet Turhan ve Köylere Hizmet Götürme Birlik Müdürü İsmail Öztürk eşlik etti.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın