ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Kent Konseyi’nde Kadın ve Gençlik Meclisi Başkanları Belli Oldu

Osmancık Kent Konseyi’nde yapılan seçimler sonucunda Kadın ve Gençlik Meclisi başkanları belli oldu.

Osmancık Kent Konseyi’nde yapılan seçimler sonucunda Kadın ve Gençlik Meclisi’nin yeni dönem başkanları belli oldu. 13 Temmuz 2019 Cumartesi günü saat 11.00’da, Belediyesi Kültür Merkezi’nde her ki meclis içinde tek liste ile girilen seçimlerde ilk olarak divan oluşturuldu.

Osmancık Kent Konseyi Başkanı Ayhan Yılmaz Eravcı, divan başkanlığına, İhsan İpek üyeliğe, divan katipliğine ise Muharrem Yıldız seçildi. Kadın ve Gençlik Meclisi’nde tek aday olması sebebiyle açık oylama ile seçime gidildi. Selma Çetindere Kadın Meclisi, Sadık Keskin ise Gençlik Meclisi’nin yeni dönem başkanları oldu.

Selma Çetindere’nin başkanlığındaki Kadın Meclisi’nin yeni yönetiminde, Esra Kütük, Leyla Erdemir, Ayşeğül Çetindere, Sema Uzar,  asıl üye, Hülya Çetindere, Gülüz Gökmen, Tuğba Çolak, Nuray Çoban açık oylama ile yedek üyeliklere seçildi.

Sadık Keskin’in başkanlığındaki Gençlik Meclisi’nin yeni yönetimine, Emirhan İbil, Melih Karaca, Bedirhan Kaya, Emre Çalışkan asıl üye, Şemseddin Emre Aslan, Kağan İbil, Cesim Topçuer, Mehmet Güccük, Burhan Bektaş, yedek üyelikte yer aldı.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. 

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın