ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Kestirme Yolu Kullanan Sürücüler Koyun Baba Köprüsü’ne takıldılar

İstanbul istikametinden Samsun istikametine seyir halinde olan sürücüler kestirme yol olarak Ergenekon Caddesini kullanınca araç trafiğine kapalı olan Koyun Baba Köprüsüne takıldılar.

Kurban Bayramı dolayısıyla D-100 Osmancık güzerhagında trafik yoğunluğu arttı. İstanbul yönünden gelen araç sürücüleri D-100 Karayolunun trafik yoğunluğuna takılmak istemediklerinden Osmancık güzergahında kestirme yol için navigasyonu kullanmak istediklerinde haritada Ergenekon Caddesi üzerinden Koyun Baba Köprüsü ve Çorum Caddesinin olduğunu gördüler.

Navigasyonu kullanan sürücüler kestirme yol olarak Asya Dinlenme Tesisleri mevkiinden Ergenekon Caddesi’ne girerek haritada gösterilen güzergah üzerinden Koyun Baba köprüsüne kadar geldiler.  Koyun Baba Köprüsünün araç trafiğine kapalı olması sebebiyle yollarına devam edemeyen sürücüler Kumbaba Köprüsü üzerinden ilçe merkezine girerek Çorum Caddesi üzerinden D-100 karayoluna çıkarak yollarına devam ettiler.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın