ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Kimi rahatsız etti!

Çorum’da Badminton ’un ilk sporcularından olan ve bu branşta milli takım düzeyinde elde ettiği başarıların ardından Beden Eğitimi Öğretmeni olan ve Osmancık’tan Türkiye Şampiyonası okul çıkartan sayısız milli sporcu yetiştiren Barış Boyar ve milli sporcuların fotoğrafı ilçe spor salonundaki badminton antrenör odasının camından birileri tarafından söküldü.

Aynı zamanda Badminton İl Temsilcisi olarak görev yapan Barış Boyar bayram izni dönüşünde salona geldikleri bu manzara karşısında şok oldu. Boyar sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ‘Bu camlarda Avrupa üçüncüsü olan sporcumuz ve Türkiye Şampiyonu sporcularımız ile benim resmim bulunmaktaydı. Bayram dönüşünde bu manzara ile karşılaştık. Itina ile benim bulunduğum tüm resimler sökülmüş.

Ne denilebilir ki Allah ıslah etsin allah akıl fikir versin. Kim yaptı ki düşünmeye gerek yok. Bu ortamda bunu yapacak kadar küçük kapasiteye sahip kaç kişi var ki. Batıyoruz vesselam. Ama şunu bilmiyor ki ‘Hayatta en büyük intikam başarıdır. Çünkü seni sevmeyen senin başarından rahatsız olan herkesi üzer’ dedi.

Gerçekten Çorum’a bunca başarıyı getirmiş ve sayısız gencimize eğitim ve sporculuk alanında iş ve ekmek sahibi yapmış bir isim kimi bu kadar rahatsız eder ki acaba.

Haber: Halil Öztürk

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın