ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Kırık, dökük ve paslı, bu nasıl çocuk parkı?

Koyun Baba Türbesi yanındaki çocuk parkı görenleri hayrete düşürüyor. Çocuk oyun parkındaki malzemelerin kırık, dökük ve paslı olmasına aldırış etmeyen çocuklar ise tüm tehlikelere rağmen oynamaya devam ediyor.

Koyun Baba Mahallesi Çamlık mesire alanında yıllar yıllar önce yapılan çocuk parkına bakım yapılmaması vatandaşları bezdirdi.  Çocuk oyun parkı görüntüsünden uzak olan parktaki metal oyun alanların bakımsızlığı göze çarparken, malzemelerin kırık, dökük ve paslı olmasına aldırış etmeyen çocuklar ise tüm tehlikelere rağmen oynamaya devam ediyor.

Bu gün yaşı 40’a yaklaşanlar aynı malzemelerin bulunduğu bu parkta çocukluklarında oyun oynadıklarını bu gün ise çocuklarının bu parkta oyun oynamaya çalıştığını ifade ederek; “Kırık, dökük ve paslı, bu nasıl çocuk parkı? Yetkililere sesleniyoruz, şu parkın halini görün artık” dediler.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın