ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Kısa Kısa Asayiş

Osmancık’ta Kayıp Şahıs

15 Haziran 2019 günü saat: 09.30 sıralarında Fındık köyünde ikamet eden Alzheimer hastası olan 64 yaşındaki Ş.Ç. isimli şahıs 14.06.2019 Cuma günü saat:22.00 sıralarında evden ayrıldığı ve tekrar eve gelmediği bildirildi.

Kayıp olarak bildirilen Ş.Ç., 15.06.2019 Cumartesi  günü saat:09.30 sıralarında Ankara’da bulunan kızını arayarak ormanda yolunu kaybettiğini, köye dönemediğini, yorgun olduğunu söylediği belirtildi.

Yapılan aramalar neticesinde; kayıp şahıs Ş.Ç. komşularına ait kullanılmayan evin alt kat ahır bölümünde bulundu. Olayla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.

Osmancık’ta Trafik Kazası Sonucu Yaralama

14 Haziran 2019 Cuma günü saat:15.30 sıralarında Girinoğlan köyü mevkiinde Osmancık istikametinden Çorum istikametine seyir halinde olan 62 yaşındaki N.A. isimli erkek şahıs yönetimindeki araç seyir halinde iken yağış nedeniyle aracın kayarak yolun sağ tarafında bulunan sulama kanalına takla atması neticesinde kaza meydana geldi.

Kazada araç sürücüleri ile birlikte araçlarda yolcu olarak bulunan S.A. (2003-K) isimli şahıslar hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralılar sevk edildikleri Osmancık Devlet Hastanesinde tedavi altına alınırken, olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın