ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Kitap Okuma Yarışması’nın kazananları ödüllerini aldı

Osmancık Akşemseddin İlkokulunun düzenlemiş olduğu “Kitapla Büyüyen Nesiller” kitap okuma yarışmasının kazananları ödüllerini aldı. Öğrenci velisi olarak ta törene katılan Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, öğrencileri tebrik ederek öğretmen ve öğrencilere bu zor süreçte görevlerini layıkıyla yaptıkları için teşekkür etti.

Okul bahçesinden düzenlenen ödül töreninde birinci olan öğrenciye bisiklet, ikinci olan öğrenciye akıllı saat, üçüncü olan öğrenciye paten hediye edilirken ilk 10’a giren öğrencilere ise futbol, voleybol, basketbol topu, satranç takımı gibi çeşitli hediyeler verildi.

Ödül törenine katılarak kazananlara ödüllerini veren Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, İlçe Kaymakamı Ayhan Akpay, İlçe Milli Eğitim Müdürü idris Makineci, Okul Müdür Vekili Levent Dikkulak, Okul Aile Birliği Başkanı Nuray Karakaya, Osmancık Bilim ve Sanat Merkezi kurucu Müdürü Rafet Namalır öğrencileri tebrik etti.

Törende ayrıca Akşemseddin İlkokulu Müdürü iken ilçede kurulan Bilim ve Sanat Merkezine kurucu Müdürü olarak görevlendirilen Rafet Namalır’a okul müdür vekili Levent Dikkulak tarafından çiçek ve plaket verilirken tören sonunda hatıra fotoğrafı çekinildi.

 

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın