ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Kıyıya vuran balık ölüleri endişelendirdi

Çorum’un Osmancık İlçesi Kamil Köyü civarında Boyabat Barajında meydana gelen balık ölümleri için çalışma başlatıldı.

…: Çekin, Gönderin, Yayınlayalım :… Etrafınızda şahit olduğunuz ilginç olayları, haber niteliği taşıyan ayrıntıları, fotoğrafları ve videoları bizlerle paylaşın, biz de osmancik.com.tr de değerlendirelim.

 

Çorum’un Osmancık İlçesi Kamil-Maksutlu Köyleri civarında Boyabat Barajında son iki haftadır çok sayıda ölü balık olduğunu fark eden vatandaşlar, durumu WhatsApp Haber Hattımıza bildirdi. Konuyla ilgili aldığımız ihbarı Osmancık İlçe Tarım Müdürlüğüne bildirdik. Müdürlük ekiplerinin balık ölümlerinin yaşandığı Kamil Köyü-Maksutlu Köyü civarında incelemede bulunarak numune aldığı konunun takipçisi olduğu öğrenildi.

Balık ölümlerinin nedeninin yapılan inceleme sonucunda kesinlik kazanacağı öğrenilirken,  balık ölülerini fark eden vatandaşlar baraj gölü suyunun da çok sıcak olduğunu söylediler.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. 

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın