ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Koyun Baba İlkokulu’nda Cumhuriyet Coşkusu

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyetimizin kuruluşunun 96. yıl dönümü, Koyun Baba İlkokulu’nda özel bir programla kutlandı. Velilerinde katıldığı kutlamada öğrenciler, şiir ve şarkılarla Cumhuriyet coşkusunu yaşadı.

Koyun Baba İlkokulu öğrencileri tarafından hazırlanan Cumhuriyet Bayramı kutlamaları, okul bahçesinde Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm Şehitler için Saygı Duruşunda bulunulmasıyla başladı. Minik yüreklerin İstiklal Marşımızı hep bir ağızdan gür bir sesle okumaları, kutlamalara katılanları derinden etkiledi. Günün anlam ve önemini belirten konuşma, Cumhuriyet konulu şiirler ve şarkılar öğrenciler tarafından seslendirildi. Cumhuriyet Bayramı kutlamalarını izleyen veliler şarkılara alkışları ile eşlik ederken, öğrenciler tarafından hazırlanan program büyük beğeni aldı.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın