ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Kulüp Yönetiminden Belediye Başkanına Ziyaret

Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör’ü, Belediyespor Kulübünün yeni başkanı Emrah Tüysüz ile bazı yönetim kurulu üyeleri ziyaret etti.

Gelgör, kendisine yapılan ziyarette yaptığı konuşmada, göreve getirilen Emrah Tüysüz ve ekibini kutlayarak, başarı dileğinde bulundu ve “Osmancık Belediyespor Kulübü Başkanı Emrah Tüysüz ve kulüp yöneticilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz. ”ifadelerini kullandı.

İşlerinin yoğunluğu nedeniyle yönetim kurulundan affını isteyerek hem kulüp başkanlığı hem de yönetim kurulu üyeliğinden istifa eden Kadir Eskiadam’ dan boşalan yönetim kurulu üyeliğine yedek listede 1.sıradan İl Genel Meclisi Üyesi Mehmet Yücel gelirken; kulüp başkanlığı görevine yönetim kurulu içinden Metro Park Ganita Tesisleri sahiplerinden işadamı Emrah Tüysüz getirilmişti.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın