ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Mehmet Can’dan Bulgaristan’da iki altın madalya

Osmancıklı Milli Sporcu Mehmet Can Töremiş, 8-10 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen ‘’Bulgarian U15 İnternational Haskova-2022‘’ badminton turnuvasında iki altın madalya kazandı.

Osmancıklı Milli Sporcu Mehmet Can Töremiş küçücük yaşında kocaman işler yapmaya devam ediyor. Türkiye Milli Takımıyla organizasyona katılan Mehmet Can, tek erkekler kategorisi final müsabakasında Fransız rakibini 2-0, karışık çiftler kategorisi final müsabakasında da partneri Nehir Deniz ile Bulgar rakiplerini 2-1 yenerek şampiyon oldu.

Bu sonuçların ardından Osmancıklı badmintoncu Mehmet Can Töremiş, iki altın madalya ile ülkeye dönerken Milli Takım Antrenörü Barış Boyar başarılı sporcusunu tebrik etti.

Boyar, “Daima spor ve sporcunun yanında olan, desteklerini hiç esirgemeyen ve bu başarılarda büyük pay sahibi olan ,Çorum Millet Vekilimiz Oğuzhan Kaya’ya, Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın’a, Belediye Başkan Yardımcımız İsmail Yağbat’a, Osmancık Kaymakam’ımız Ayhan Akpay’a, Gençlik Spor İl Müdürümüz Cemil Çağlar’a, Kulüp Başkanımız Nadir Solak ve tüm yönetim kurulumuza ve emeği geçen herkese şahsım ve sporcularım adına çok teşekkür ediyorum.”dedi.

Cevap Bırakın