ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

MEM Müdürü İdris Makineci: Kapım her zaman açık

Osmancık Milli Eğitim Müdürü İdris Makineci, kapısının her zaman öğretmenlere açık olduğunu belirtti.

Osmancık Milli Eğitim Müdürü İdris Makineci, göreve başlamasının ardından ilk ziyareti Fen Lisesi Pansiyon’una yaparken ikinci ziyaretini Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu’na yaptı.  MEM Müdürü Makineci beraberinde şube müdürleri ile birlikte 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde unutulmaz bir program sahneye koyan Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu’na tebrik ziyareti gerçekleştirdi. Okulun öğretmenler odasında okul idarecilerini ve öğretmenlerini tek tek tebrik eden MEM Müdürü Makineci, ilçede görev yapan tüm öğretmenlere kapısının açık telefonuna ise 7 gün 24 saat ulaşabileceklerini belirtti.

Osmancık MEM Müdürü Makineci makamına oturduktan sonra ilk ziyaretini geçtiğimiz hafta Ömer Derindere Fen Lisesi’ne yapmış, kız öğrenci yurdunda kalan öğrenci ve öğretmenlerin, doğalgaz bacasının yerinden çıkması nedeniyle içeri sızan karbonmonoksitten etkilenmeleri üzerine geçmiş olsun dileklerini iletmişti.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın