ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, geliyor

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bu gün Sungurlu’ya geliyor. İyi Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı’dan edindiğimiz bilgilere göre, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in 7 Kasım Perşembe günü bu gün saat 14.00’de Sungurlu’ya geleceği öğrenildi. Akşener’in Sungurlu ziyaretinde geçtiğimiz aylarda By-pas ameliyatı olan Belediye Bakanı Abdulkadir Şahiner’e geçmiş olsun ziyaretinde bulunacağı ayrıca İYİ Parti İl Başkanı Bekir Özsaçmacı’dan da üye kampanyası ile ilgili görüş alışverişinde bulunacağı bildirildi.

İyi Parti’de üye kayıt kampanyası

İyi Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, Çorum’da bundan sonraki herhangi bir seçimde adayların ön seçimle belirleneceğini belirtti.

Özsaçmacı yaptığı yazılı açıklamada;İl ve ilçe merkezlerinde kurulacak üye kayıt stantlarından yapılabileceği gibi Partimiz Web sitesi üzerinden de üye kaydı yapılabilmektedir. Ayrıca parti ilçe başkanlıklarımıza başvurulması suretiyle de yapıldığı gibi bu yöntemlerin hiç birini kullanamayan vatandaşlarımızın bizlere ulaşması halinde bulundukları yere yetkili arkadaşlarımızın giderek yerinde kayıt işlemi de yapılabilmektedir.

Çorum’da bundan sonraki herhangi bir seçimde adayların ön seçimle belirlenmesini Genel başkanımız nezdinde talebimiz oldu. Çorum teşkilatının bu talebi olumlu karşılanarak tüzüğümüz maddelerine uygun şartların sağlanabilmesi ve milletimizin teveccühüne karşılık verebilmek için üye kayıt kampanyasını başlatmış bulunuyoruz. Partimize üyelik ile aidiyet duygusunu bireysel tercih hakkının ilk aşamasını partimiz bu şekilde sağlamış olacaktır.

O nedenle partimiz bünyesinde siyasi tecrübelerini sunmak isteyen her üyemiz çalışarak kendini ispat etme tanıtma imkânı bulabilmektedir. Üye kampanyası partimizin hedefleri doğrultusunda siyaset yapmak isteyenlerin bundan sonra parti içi ön seçim yöntemlerine göre çalışmaları demokrasi kültürümüz adına çok önemlidir.

Yıllardır ülkemizi ve şehrimizi yönetenlerden, Bunaldık… Yorulduk… Usandık…

Huzur ve adalete susamış, aziz milletimizin her ferdini, iyilik hareketine katılmaya davet ediyorum.

Ezan-ı Muhammedi’yle, Türk bayrağıyla ve Türkiye Cumhuriyeti’yle kavgası olmayan kim varsa, buyursun gelsin.

Kim varsa, çağırsın gidelim.”dedi.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın